Prestreté

Autor: Waldemar Švábenský a Tomáš Šomody
Počet strán: 72
Spotrebiteľská cena: 9,90 €

Cena pre Vás: 8

Alebo VAŠICH PRVÝCH 33 PALEO RECEPTOV. To je kuchárska knižka pre tých, ktorí radi varia a ešte radšej jedia. Všetky recepty sú síce podľa paleo pravidiel, no vyskúšať ich môže ktokoľvek. Každý, kto chce ochutnať niečo netradičné a pritom dobré a zdraviu prospešné.

Paleo je stravovacia metóda, či skôr životný štýl, ktorý pomáha predchádzať nežiaducim výkyvom hladiny inzulínu v tele a umožňuje obéznym chudnúť bez jo-jo efektu. No ak ste so svojím zdravím a životným štýlom spokojní aj bez palea, nemusíte na tom nič meniť. Recepty z tejto kolekcie môžete smelo otestovať s rodinou či s priateľmi len tak pre chuť a pre radosť.

Jedlá podľa vlastných chuťových a zdravotných skúseností navrhol známy dizajnér a gurmán Waldemar Švábenský. Profesionálne ich uvaril renomovaný kuchár bratislavského hotela Sheraton Tomáš Šomody, ktorý dohliadol aj na odborný rozpis surovín a postupov. Koho zaujíma, ako autori jedlá do knihy pripravovali, môže si pozrieť krátke videá z každej kulinárskej epizódy na adrese: www.bit.ly/TASTYVIDEOS.